Domowe lody zrobione z mleka skondensowanego

Jak wiemy, że większość dzieci uwielbia jeść lody. Ale, jeśli zapytać ich, że dlaczego nie są one jedzenia lodów na regularnych podstawach to będziesz znać powód. Nie lubią kupionych w sklepie lodów i mają preferencje dla domowych.

Domowe lody są bardzo smaczne i kremowe. Ale, jeśli chcesz zrobić własne lody to musisz znać kilka wskazówek i sztuczek jak zrobić lody w domu. Istnieją różne rodzaje lodów, ale mleko skondensowane jest podstawą dla wszystkich rodzajów lodów.

Domowe lody mogą być wykonane przy użyciu różnych składników i smaków. Aby zrobić domowe lody, możesz użyć dowolnego rodzaju produktów mlecznych. Ale, jeśli chcesz, aby to było pyszne, to musisz spróbować użyć mleka skondensowanego.

Dokonywanie domowej roboty lody nie jest trudne zadanie, po prostu trzeba zrobić mieszaninę mleka i cukru. Teraz dodaj kilka żółtek jaj i dobrze wymieszaj. Dodaj mleko skondensowane, wanilię i kilka innych składników.

Możesz również użyć różnych rodzajów maszyn do robienia lodów i opiekaczy, aby ubijać swoje lody. Kiedy skończysz kręcić lody, będą one gotowe do podania.

Conclusion:

Tak więc w tym artykule zamierzam podzielić się z Tobą kilkoma najlepszymi wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi robienia lodów. Jeśli zrobiłeś jakieś domowe lody przedtem to musisz już spróbować tego przepisu.

Ale jeśli nie, to jest to właściwy czas, aby spróbować tego przepisu na robienie domowych lodów.

 

Możesz również polubić…